כותב ערבי תוקף את נשיא גרמניה על התנצלותו בפני משפחות נרצחי אולימפיאדת מינכן

ח'אלד שחאם התייחס במאמרו  ביומון "ראי אל-יום" להתנצלות של נשיא גרמניה בפני קרובי הספורטאים הישראלים שנרצחו בפיגוע במינכן בשנת 1972.

להלן קטעים מן המאמר:

"איזה סוג של הפחדה ולחץ הניעו נשיא מדינה כזאת [גרמניה] להגיד דברים כאלה?! בעייתנו הקטנה, כבוד הנשיא, היא שהזיכרון שלנו עדיין פועל ושומר את המכאובים והעוולות. קשה לנו להאמין בהזדהותכם עם הקרבנות המסכנים האלה… קשה להאמין שגרמניה הפכה לרפובליקת בננות והגיעה עד לרמה כזאת של כפיפות והשפלה ובכך היא כבר אינה שונה ממדינות העולם השלישי. האם השליטה [על גרמניה] באמצעות שלט רחוק הגיעה עד הרמה הזאת? האם הגיוני שזיכרונם ותרבותם של נשיא גרמניה והעם הגרמני הצטמקו עד כדי כך שהם זוכרים רק את החלקיק הזה מתוך כל הפשע נגד העם הפלסטיני? מה בעניין התמונות הטריות של הפצועים בהתקפה האחרונה נגד עזה? האם זה אינו מכאיב לך? מה בעניין מאות מעשי הטבח שביצעו אלה שאתה בוכה עליהם ומתנצל בפניהם? האם הם אינם מדירים שינה מעיניך?…   

 ח'אלד שחאם[1]

אני סבור שאין הבדל בינך לבין ארצותינו אלא בצורה החיצונית. גם אנו וגם אתה משועבדים ואין לאיש מהבכיים שלנו ושלכם לגנות או להאשים או להזכיר את האמת שהם [הישראלים] שוקדים להסתיר על אודות פשעיהם."

שחאם ממשיך: "האמת שהנשיא הגרמני לא העז לומר אותה היא שדבריו אינם אלא מזמורים של העבדות המודרנית שיצרה הציונות החדשה בברית שלה עם הנוצרים שהפכו לציונים וביחד הם מהווים את מפלגת השטן בעל ההשפעה העולמית והיד הארוכה באירופה, במזרח ובמערב.  ובמלים מדויקות יותר – הברית או הסדר העולמי החדש שהחלו את תוכניתם בקורונה וכעת הם מובילים את העולם לתהום… אילו היו שואלים את הנשיא הגרמני על שריפת עזה והרג הילדים היה אומר שזה חלק מהגנה עצמית וכי אלה טרוריסטים מאז שנולדו ואין להם כל רשות לחיות, ואילו שאלנו אותו על דעתו בנושא כיבוש פלסטין וזכות העם להתנגדות מזוינת נגד הכובשים ודאי היה עונה בתשובה מוכנה מראש שהארץ הזאת אינה שייכת להם [לפלסטינים], הם אינם מייצגים עם או אומה או היסטוריה והם רק יתושי ביצות שצריך להיפטר מהם.    

זה זמן הההגמוניה האמריקנית והכיבוש המודרני בדרך דמוקרטית… הלוחמים מקריבי הנפש של מינכן, אדוני הנשיא, אלה שאתם מנסים להסיר מהם את אנושיותם הם אינם טרוריטים ואינם חובבי רצח כפי שאתם מתארים אותם בפנינו… אלא חלק מסדרה של קורבנות שארצכם יצרה אותם כאשר השלכתם לארצנו את הטרוריסטים האלה [הישראלים], שיכנתם אותם בבתינו, נתתם להם את הנפט שלנו, את החקלאות שלנו, את המים והאוויר שלנו והענקתם להם רשיון לטבוח ולשפוך דם.

הלוחמים מקריבי הנפש של מינכן, אדוני הנשיא, הם חלק ממשוואות שנוצרו כאשר הרשע עלה ואין מי שירתיע. הם בנים, בעלים ואבות שהעוול של גנבת ארצם גרם להם להקריב את חייהם… אולי בעתיד הם יזכו לקבל את הדרגה האמיתית שהם ראויים לה."[2]


[1] https://www.raialyoum.com/, 7.9.2022

[2] https://www.raialyoum.com/, 7.9.2022

%d בלוגרים אהבו את זה: