מרצה באוניברסיטה האסלאמית בעזה משתעשע באשליות: "היעלמות ישראל קרובה"

ד"ר לתקשורת באוניברסיטה האסלאמית בעזה – ד"ר ואא'ל אל-מנאעמה – כתב מאמר בעתון חמאס "פלסטין" שכותרתו: "היעלמות ישראל".

להלן עיקרי דבריו:

"מדינת ישראל הציונית חיה את ימיה האחרונים והיא סובלת מהיחלשות והידלדלות חסרות תקדים מאז הקמתה ב-1948. השנים שנותר לה לשרוד ספורות עקב אי הלגיטימיות של קיומה. זה מה שמסיקים הציונים בסקרי דעת הקהל שלהם האחרונים ובמכוני המחקר האסטרטגיים ומכוני המחקר הבין-לאומיים."

ד"ר ואא'ל אל-מנאעמה[1]

הד"ר ממשיך: "כאן אביא מדבריו של השיח' האמאם אחמד יאסין [מייסד חמאס שחוסל] בריאיון שהעניק לעיתון ערבי עם צאתו מהכלא בישראל בשנת 1997 שבו אמר: 'התגלה לי שישראל תיעלם מן העולם בשנת 2027' וכאשר שאלתיו: כיצד אתה יודע זאת? השיב: 'אינני יודע נסתרות אני צופה זאת ומגלה בקוראן הקדוש, שכך קבע האל – שינוי הדור בארבעים שנה שבהן תעו בני ישראל במדבר. כאשר אנו מיישמים זאת על עצמנו אנו רואים ששנת 1948 היא שנת הנכבה [האסון] והתבוסה כאשר יצאנו מאדמתנו. כעבור ארבעים שנה, ב-1987 היה דור האינתיפאדה הראשונה והמרד נגד הכיבוש, דור של הצעירים שלא הכירו את מקומות המוצא שלהם ולא חיו בזמן הנכבה, אך הם דבקים באדמתם ונותנים את היקר להם למען שחרורה ולמען ההגנה עליה.' אחרי 40 שנה, כלומר בשנת 2027 יקום דור הניצחון והשחרור בעזרת האל ומדינת הישות הציונית תיעלם ע"י המוסלמים המאוחדים בעלי האמונה הבלתי מעורערת." 

זו הבשורה שהתנבא לגביה השיח' לפני יותר מ-11 שנים וסימניה מתחילים להופיע. היא קרובה יותר מאי פעם… מדינת הכיבוש היא כמו הטפילים החיים על חשבון האחרים ואין להם כל מרכיב של חיים.

עליית הימין בישראל בתקופה הנוכחית רק מזרזת את אובדן הישות [ישראל] והחזרת הזכויות לבעליהן."[2]


[1] https://felesteen.ps/, 12.7.2021

[2] https://felesteen.ps/, 12.7.2021

%d בלוגרים אהבו את זה: