בלוג

פת"ח: תנועת חמאס שהיא אגף של האחים המוסלמים פוגעת בסמלים לאומיים

התרוממות הרוח שאפיינה את הרחוב הפלסטיני בעקבות בריחת האסירים הפלסטיניים ותחושת "הניצחון" של הפלסטינים בעימות האחרון בעזה לא הובילו לקידום האחדות הפלסטינית, אדרבה, בימים האחרונים אנו עדים למתיחות רבה בין פת"ח לחמאס שבאה לידי ביטוי בהתקפות מילוליות נגד הרש"פ והעומד בראשה אבו מאזן; התנגדות חמאס להצעת הרשות הפלסטינית לקיים בחירות לרשויות המוניציפליות; תקיפת סטודנטים שלהמשך לקרוא "פת"ח: תנועת חמאס שהיא אגף של האחים המוסלמים פוגעת בסמלים לאומיים"

משטר טאלבאן מרחיב את ההגבלות על נשים ופוגע בענפי התרבות באפגניסטן

לפי ערוץ אל-ערביה, נראה שתנועת טאלבאן לא השתנתה בהרבה ממה שהייתה לפני 20 שנה למרות ההבטחות של בכירי התנועה ודובריה. המציאות מראה את ההיפך וצעדי טאלבאן מרמזים כל כך שעוד יבואו ימים חשוכים יותר. [1] לאחר שתנועת טאלבאן הודיעה כי סטודנטיות אפגניות יוכלו להמשיך ללמוד בתנאי שלא יהיה עירוב בין סטודנטים לסטודנטיות פתחו השלטונות ביוםהמשך לקרוא "משטר טאלבאן מרחיב את ההגבלות על נשים ופוגע בענפי התרבות באפגניסטן"

התנגדות פלסטינית להסכם בין ארה"ב ואונרא לחידוש הסיוע לארגון בשל "תנאיו המשפילים"

הפלגים הפלסטיניים מסרו ב-20 בספטמבר מזכר משפטי לשליח האו"ם במזרח התיכון לנושא תהליך השלום ובו הביעו את התנגדותם להסכם שנחתם בין סוכנות אונרא לארה"ב בדבר חידוש של הסיוע האמריקני לאונרא בתנאים מסוימים.[1] ההסכם לסיוע בסכום של 135 מיליון דולר תמורת תנאים שאונרא צריכה לעמוד בהם נחתם בחודש יולי 2021. גורמים המקורבים לפליטים אמרו כי התנאיםהמשך לקרוא "התנגדות פלסטינית להסכם בין ארה"ב ואונרא לחידוש הסיוע לארגון בשל "תנאיו המשפילים""

נציג חמאס: הפלסטינים השיגו את תמונת הניצחון ויש להם זכות להתנגד בכל הדרכים כולל ביצוע פיגועים

לכידת ששת האסירים שנמלטו מכלא גלבוע ללא מאבק מסמנת את סיום פרשת הבריחה ואי התממשות פוטנציאל הנפיצות בגדמ"ע ובעזה כמו גם בבתי הכלא. שוב מתגלה פער ענק בין ההישגים שהפלסטינים מתארים שהשיגו לבין התוצאות בפועל. במסגרת המאבק על התודעה מציינים הפלסטינים מכל הזרמים את המבצע "ההירואי" של הבורחים כאירוע מכונן שיירשם כחלק חשוב באתוס הפלסטיני.המשך לקרוא "נציג חמאס: הפלסטינים השיגו את תמונת הניצחון ויש להם זכות להתנגד בכל הדרכים כולל ביצוע פיגועים"

טוען…

משהו השתבש. יש לרענן את העמוד ו/או לנסות שוב.

לקבלת תוכן חדש ישירות לתיבת האימייל.

%d בלוגרים אהבו את זה: