בלוג

חמאס: "נחטוף עוד חיילים ישראליים"

זאהר ג'בארין, האחראי על תיק השהידים והאסירים בחמאס, הבטיח כי "ישראל תיאלץ להשלים את העסקה וזו תהיה מכובדת ותכלול את המנהיגים הבולטים של העם הפלסטיני, את האסירים שברחו מכלא גלבוע ואחרים. כאשר ההתנגדות [חמאס] מבטיחה היא מקיימת. בקרוב האסירים יהיו משוחררים."  תמונות הישראלים שבידי חמאס[1] הוא הוסיף כי לחמאס יש תוכנית לשחרר מספר גדול שלהמשך לקרוא "חמאס: "נחטוף עוד חיילים ישראליים""

ראש המודיעין ברשות הפלסטינית מאשים את חמאס בתמיכה באיראן נגד מדינות ערביות

בעקבות הפגנות תמיכה של בכירי חמאס בעזה באיראן ושלוחותיה נגד מדינות ערביות, שעוררו ויכוח בעזה, יצא ראש המודיעין הפלסטיני – מאג'ד פרג' – בביקורת על אנשי חמאס. אנשי חמאס מצדם מיהרו להתנער בטענה כי "הקריאות שהשמיעו פלסטינים נגד מדינות ערביות ביום שבת 22 בינואר אינן משקפות את עמדת חמאס. הסכסוך של הפלסטינים הוא מול האויבהמשך לקרוא "ראש המודיעין ברשות הפלסטינית מאשים את חמאס בתמיכה באיראן נגד מדינות ערביות"

בעל טור באתר סעודי: תקיפה של החות'ים נגד ישראל אפשרית אם הם יופעלו ע"י איראן

בעל טור באתר אילאף – סאלם אל-כתבי – כתב במאמרו על אפשרות  תקיפה של החות'ים נגד ישראל[1]: "בשולי התקיפה הנפשעת שביצעו המיליציות החות'יות נגד מתקנים אזרחיים באבו דבי נשמעו פרשנויות, חלקן בצורת אזהרה ישירה שהושמעה באמצעי התקשורת התומכים בחות'ים, בדבר האפשרות שהחות'ים יתקפו גם מטרות ישראליות… החות'ים[2] צריך להדגיש כי את הפשע הטרוריסטי צריך לגנותהמשך לקרוא "בעל טור באתר סעודי: תקיפה של החות'ים נגד ישראל אפשרית אם הם יופעלו ע"י איראן"

מקורבים לחות'ים: ההתקפה על האמירויות בוצעה לאחר התייעצויות עם איראן וחזבאללה

תקציר ההתקפה של החות'ים על האמירויות עוררה גינויים נרחבים מצד מדינות ערביות ובמערב. רוב המגיבים ראו בהתקפה מעשה טרור המנוגד לחוק הבין-לאומי שהחות'ים צריכים לתת עליו את הדין. הובעה הזדהות רבה עם מדינת האמירויות. בחלק מהתגובות הופנתה אצבע מאשימה לכוון איראן. יש שאמרו זאת במפורש, למשל ראש ממשלת לבנון לשעבר סעד אל-חרירי, ותקפו בחריפות אתהמשך לקרוא "מקורבים לחות'ים: ההתקפה על האמירויות בוצעה לאחר התייעצויות עם איראן וחזבאללה"

טוען…

משהו השתבש. יש לרענן את העמוד ו/או לנסות שוב.

לקבלת תוכן חדש ישירות לתיבת האימייל.

%d בלוגרים אהבו את זה: