בלוג

הפלסטינים דוחים את תוצאות חקירת מותה של אבו עאקלה. תנועת חמאס מאשימה את הרשות הפלסטינית בכך שפעלה בניגוד למצופה ממנה רק כדי לקבל תמורה מארה"ב

דובר הנשיאות הפלסטינית – נביל אבו רדינה – הטיל על ישראל את האחריות המלאה למותה של שירין אבו עאקלה ואיים להמשיך את המאבק במסגרת בית הדין הבין-לאומי והוסיף: "אנו מצטערים שישראל מתנערת מאחריותה ודורשים מארה"ב לשמור על אמינותה ולהטיל על ישראל את כל האחריות."[1] שירין אבו עאקלה[2] מזכ"ל תנועת היוזמה הלאומית – מוצטפא אל-ברגותי –המשך לקרוא "הפלסטינים דוחים את תוצאות חקירת מותה של אבו עאקלה. תנועת חמאס מאשימה את הרשות הפלסטינית בכך שפעלה בניגוד למצופה ממנה רק כדי לקבל תמורה מארה"ב"

בעל טור לבנוני: לבנון סובלת מייסורי גסיסה לאחר שאיראן כפתה עליה את תרבות המוות והחושך

"הפגישה שערכו שרי החוץ הערביים בלבנון היות שהיא הנשיאה התורנית של מועצת הליגה הערבית היא הוכחה לרצון הערבי לקדם את הנושא הלבנוני. אין ספק שמזכ"ל הליגה – אחמד אבו אל-ר'יט – משקיע מאמצים כבירים כדי לשכנע את המדינות החברות לשלוח את נציגיהם ללבנון. ח'יראללה ח'יראללה[1] אולם למרות מאמציו של אל-ר'יט נעדרו מהפגישה מספר לא קטןהמשך לקרוא "בעל טור לבנוני: לבנון סובלת מייסורי גסיסה לאחר שאיראן כפתה עליה את תרבות המוות והחושך"

עורך יומון ערבי מתאר תרחישי פעולות צבאיות מצד חזבאללה אם ישראל לא תיענה לדרישות לבנון בנושא אוצרות הטבע ושרטוט הגבולות

עורך היומון ראי אל-יום עבד אל-בארי עטואן כתב מאמר בנושא המתיחות בין ישראל ללבנון. להלן תרגום קטעים ממנו: עבד אל-בארי עטואן[1] "כאשר נפגשתי עם בכיר לבנוני המקורב לחזבאללה במהלך ביקורי החטוף בלבנון בשבוע שעבר שאלתי אותו מתי הוא צופה שחסן נצראללה, מזכ"ל חזבאללה, יממש את איומיו שהשמיע באחד מנאומיו האחרונים והתקיפים ביותר כשאמר כי יכההמשך לקרוא "עורך יומון ערבי מתאר תרחישי פעולות צבאיות מצד חזבאללה אם ישראל לא תיענה לדרישות לבנון בנושא אוצרות הטבע ושרטוט הגבולות"

חוקר לובי: ארגון "האחים המוסלמים" מהווה איום על הביטחון הלאומי במדינות שבהן הוא נמצא

ד"ר ג'בריל אל-עבידי כתב מאמר ביומון אל-שרק אל-אוסט על אודות "האחים המוסלמים": להלן תרגום קטעים ממנו: "קבוצת "האחים המוסלמים" הציתה מלחמות רבות וערערה את הביטחון הלאומי של מדינות רבות שאליהן חדרה ושלטה במוקדי הכוח בהן, בייחוד לאחר הכאוס שנקרא בשם 'האביב הערבי' וגם לפני כן היא ביצעה פעולות טרור והתנקשויות החל מהפיגועים במאה הקודמת במצרים,המשך לקרוא "חוקר לובי: ארגון "האחים המוסלמים" מהווה איום על הביטחון הלאומי במדינות שבהן הוא נמצא"

טוען…

משהו השתבש. יש לרענן את העמוד ו/או לנסות שוב.

לקבלת תוכן חדש ישירות לתיבת האימייל.

%d בלוגרים אהבו את זה: